Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Już od 100 zł / pobyt
Sprawdź dostępność

Strefa masażu

Masaż jest sztuką, ale także dziedziną nauki i medycyny. Istota masażu polega na rozluźnieniu i odprężeniu osoby masowanej, ale nie tylko. Wiele rodzajów masażu wpływa na nasze samopoczucie i na stan zdrowia. Serdecznie zapraszamy do naszego małego "centrum piękna."

Wykonujemy masaże:

MASAŻ KLASYCZNY
Zalecany przede wszystkim osobom, które większość czasu spędzają w pozycji siedzącej, obciążającej plecy oraz negatywnie wpływającej na mięśnie karku i barków. Działa przeciwbólowo, zmniejsza napięcie mięśni, eliminuje uczucie zmęczenia.

MASAŻ RELAKSACYJNY PLECÓW
Wprowadzi w stan głębokiego relaksu, zredukuje stres. Masaż opiera się na długich i płynnych ruchach, jego podstawą jest spokojny i łagodny dotyk. Celem zabiegu jest przede wszystkim osiągnięcie relaksu, pozwalającego nastroić się pozytywną energią. 

MASAŻ ZMĘCZONYCH MIĘŚNI SZYI I KARKU
Pomoże usunąć ból w odcinku szyjnym kręgosłupa oraz rozluźni napięte mięśnie szyi i karku. Uwolni od blokad i stresu oraz odpręży mięsnie grzbietu. 

MASAŻ PLECÓW BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Intensywny masaż pleców bańką chińską (efekt próżni) przyniesie lepsze efekty i większe rozluźnienie mięśni, niż masaż klasyczny. EFEKTY:

RELAKSACYJNY MASAŻ CIAŁA
Masaż całego ciała to doskonały sposób na odprężenie i doładowanie pozytywną energią. Zabieg likwiduje zgromadzone w mięśniach napięcie, działa dotleniająco i uspakajająco. Pozwala na odprężenie każdej cząsteczki w naszym organiźmie, tym samym gwarantując poprawę samopoczucia. 

PAKIET RELAKSUJĄCY "MAGICZNE CHWILE" (KAPSUŁA SPA, MASAŻ)
Magiczne połączenie zabiegu w kapsule SPA z relaksacyjnym masażem pleców. Kapsuła SPA to odprężenie dla ciała i umysłu, oczyszczenie organizmu ze szkodliwych toksyn, łagodzenie stresu i napięć nerwowych.

MASAŻ MODELUJĄCY - WYSZCZUPLANIE I REDUKCJA CELLULITU
Rozbije i rozdrobni podskórną tkankę tłuszczową wraz z usunięciem toksyn z organizmu, co przyczyni się do polepszenia ukrwienia skóry i mięśni przyspieszając przemianę materii. Wraz z indywidualnie dobranym treningiem oraz dietą stanowi idealny pakiet odchudzający.

MASAŻ MODELUJĄCY BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Ten bardzo intensywny masaż polecany osobą, którym zależy na szybkim i efektywnym zredukowaniu tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Możliwość skorzystania tylko po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem 665 676 126.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij