Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Już od 100 zł / pobyt
Sprawdź dostępność

Obozy piłkarskie

Hotel Jarota to jeden z najlepszych ośrodków do organizacji obozów piłkarskich w Wielkopolsce. Rozbudowana infrastruktura sportowo-rekreacyjna i szerokie zaplecze do odnowy biologicznej to kluczowe cechy, decydujące o wysokim standardzie oferowanych przez nas usług.


Kompleksowe wyposażenie ośrodka pozwala na organizację obozów o dowolnym charakterze (lekkoatletyka, pływanie, siatkarstwo, tenis), ale szczególnym zainteresowaniem wśród naszych Gości cieszą się obozy piłkarskie. Zespół naszych specjalistów może pomóc w opracowaniu kompletnego planu pobytu dla drużyn piłkarskich. Do dyspozycji sportowców, trenerów i Gości jest 51 komfortowych pokoi oraz 4 apartamenty.

Uczestnicy obozów mogą korzystać z profesjonalnie przygotowanych płyt do treningu bramkarskiego oraz strzeleckiego a także boisk o nawierzchni naturalnej (105 x 68 m) i sztucznej (boisko z trybunami na 220 miejsc, powierzchnia: 105 x 68 m). Sportowcom oddajemy do użytku także inne obiekty, pozwalające na efektywne budowanie i wzmacnianie formy fizycznej – baseny, siłownię i zaplecze do odnowy biologicznej.

Aktywny wypoczynek podczas obozu

Zdrowy odpoczynek jest równie istotny jak trening. Uczestnikom obozów umożliwiamy skorzystanie z saunarium i kabiny do krioterapii. Zabiegi odnowy biologicznej można uzupełniać, korzystając ze strefy masażu (masaże klasyczne, relaksacyjne, wyszczuplające). Połączenie wyżej wymienionych metod daje gwarancję maksymalnej skuteczności dowolnego treningu.

Zwiększenie wydajności formy powinno być zrównoważone czasem, przeznaczonym wyłącznie na odpoczynek. Nasi Goście mają do dyspozycji bogate zaplecze gastronomiczne i szereg atrakcji (zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników obozów), umożliwiających ciekawe wykorzystanie wolnego czasu.

Jeżeli szukasz profesjonalnie przygotowanego miejsca, idealnego pod organizację obozów piłkarskich – Hotel Jarota to doskonały wybór, potwierdzony opiniami zadowolonych Gości!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij