Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Już od 100 zł / pobyt
Sprawdź dostępność

Konferencje i szkolenia

Hotel Jarota stwarza doskonałe warunki do organizacji imprez typu: szkolenia, konferencje, wyjazdy integracyjne oraz spotkania firmowe, "team building", konferencje Wielkopolska.

Wielkopolska to doskonale położony region na tego rodzaju spotkania firmowe i konferencje. Nasz ośrodek szkoleniowy znajdujący się w jej centralnej części w miejscowości Jarocin. Jest to miejsce, w którym można połączyć prace z wypoczynkiem i relaksem.

Posiadamy 4 sale konferencyjne, których niewątpliwym atutem jest to, iż mają pełne zaplecze techniczne. Każda sala konferencyjna została wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny:

Ponadto każdy Gość ma możliwość korzystania z szybkiego i bezprzewodowego internetu. Aby konferencje przebiegały na najwyższym poziomie sale zostały wyposażone w:

Profesjonalizm oraz życzliwość naszych pracowników gwarantuje, iż każda organizacja konferencji, szkolenia zostanie sprawnie i kompleksowo przygotowane.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij