Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Już od 100 zł / pobyt
Sprawdź dostępność

Obozy sportowe

Gdzie znaleźć idealne zaplecze pod organizację obozów sportowych w Wielkopolsce? Hotel Jarota oferuje kompleksowy zestaw usług, pozwalających na pełne zabezpieczenie potrzeb dużych, zorganizowanych grup – sportowców, drużyn piłkarskich, zespołów dorosłych i młodzieżowych.


Działalność hotelu skupia się na stworzeniu możliwie komfortowych warunków pobytu grup treningowych. Położenie hotelu w zacisznej części miasta pozwala – zależnie od indywidualnych potrzeb grupy – na pełną koncentrację na treningu przed sezonem sportowym lub niczym niezakłócony odpoczynek po sezonie.

Hotel Jarota może poszczycić się niezwykle bogatym zapleczem sportowo-rekreacyjnym. Do dyspozycji Gości oddajemy nowoczesne hale sportowe, stadion, boiska treningowe, korty tenisowe, profesjonalne bieżnie i kompleks basenów. Dzięki wyposażeniu, spełniającemu najwyższe standardy (normy organizacji europejskich), możemy organizować profesjonalne obozy sportowe w Wielkopolsce i mecze o randze międzynarodowej (hala sportowa).

Organizacja obozów dla sportowców

Mamy doświadczenie w profesjonalnej organizacji obozów sportowych dla drużyn:

Sportowcom oddajemy do dyspozycji 51 w pełni wyposażonych pokojów (jednoosobowe, dwuosobowe lub trzyosobowe), zapewniających wygodny i komfortowy nocleg.

Skuteczny trening wymaga też perfekcyjnej dbałości o formę fizyczną – począwszy od zdrowej diety po dostęp do zabiegów odnowy biologicznej. Uczestnikom obozów sportowych polecamy korzystanie z hotelowego saunarium (sauna sucha i parowa, bicze wodne, jacuzzi) i nowoczesnej kabiny do krioterapii. Pobyt w saunie zwiększa odporność i wydajność organizmu. Krioterapia ma z kolei doskonałe właściwości lecznicze i wzmacniające. Kombinacja różnych metod odnowy biologicznej pozwoli na maksymalne podniesienie efektywności dowolnego typu treningów.

Poszukujesz idealnego miejsca na zorganizowanie profesjonalnych obozów sportowych? Hotel Jarota zaprasza do kontaktu z działem marketingu w celu ustalenia szczegółów pobytu.

Zapraszamy!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij