Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Już od 100 zł / pobyt
Sprawdź dostępność

Kosmetyka

Studio urody i modelowania sylwetki

W NOELE każdy znajdzie coś dla siebie. Programy pielęgnacyjne dla twarzy i ciała usatysfakcjonują nawet bardziej wymagające klientki. Oddając się w ręce naszych specjalistów, wyruszamy w świat ekskluzywnych zabiegów i luksusowej pielęgnacji. Zdając sobie sprawę jak różne są potrzeby skóry naszych klientek, nasi eksperci przygotowali szeroką ofertę zabiegów, zwracając również uwagę na to, aby jakość szła w parze z ceną. Świetna współpraca z wiodącymi markami kosmetycznymi na rynku pozwala spełniać Państwa oczekiwania.

Specjalistyczny sprzęt daje możliwość popracowania nad modelowaniem sylwetki, co gwarantuje zrzucenie zbędnych kilogramów i pozbycie się cellulitu. W połączeniu z indywidualnie dla każdej klientki skomponowaną dietą jesteśmy w stnie spełnić marzenia o nienagannej figurze.

Posiadamy innowacyjny kapsułę Spa, gdzie poddać się można zabiegom z wykorzystaniem sauny parowej, sauny na podczerwień a także sesjom hydro-, balneo- i chromoterapii, które wspomagają detoksykację, redukcje bólu i stresu, a także utratę wagi i cellulitu.

Możliwość skorzystania tylko po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem 665 676 126.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij