Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
Już od 100 zł / pobyt
Sprawdź dostępność

Noele

Bądź well z Jarocin Sport

Ciągły pośpiech, stres, życie pod presją, konieczność dokonania wyboru pomiędzy życiem prywatnym a pracą, zmusiły ludzi do poszukiwania równowagi. Chęć osiągnięcia odpowiedniego statusu społecznego nabrała dużego znaczenia i doprowadziła do tego, że ludzie zaczęli zwracać szczególną uwagę na swój wygląd. Atrakcyjny wygląd i dobra kondycja fizyczna stały się bowiem synonimem sukcesu. Mając na względzie te potrzeby Spółka Jarocin Sport postanowiła udostępnić miejsce, które pomoże zapewnić dobre samopoczucie, doprowadzić do harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem a co się z tym wiąże dobrym samopoczuciem na co dzień.

W obiekcie NOELE jest to, co niezbędne aby zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy doskonale wyposażony kompleks, w którym grupa specjalistów z zakresu kosmetologii, aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania i rozwoju wewnętrznego będzie czuwać nad kondycją naszych klientów. Odwiedzić oni mogą

gdzie skorzystać można z wielu zabiegów prowadzących do znacznej poprawy zarówno naszego wyglądu, jak i kondycji psychofizycznej.

Godziny otwarcia:
od wtorku do piątku 10:00 - ­18:00
sobota 09:00­ - 14:00

Możliwość skorzystania tylko po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem 665 676 126.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij